3 Wpis - błędy spowodowane roztargnieniem

Błędy spowodowane roztargnieniem!

*Metka z ceną na podeszwie buta? Co tam, czy ktokolwiek ją zauważy?
Gdy siedzisz z nogą założoną na nogę, każdy widzi tylko to. Podobnie gdy ktoś idzie za tobą po schodach. Przy okazji utnij metkę przy szaliku!

 • Szew skarpetki i buty bez palców
  Jedyna reguła: unikaj akrylowych podkolanówek, wybierz skarpetki bawełniane lub wełniane.
 • Popękane pięty i źle obcięte paznokcie. I dlaczego ten lakier odpryskuje?
  Nie mówiąc już o włoskach na palcach u nóg…
 • Zdarte buty i zaniechanie czyszczenia
  Zauważ różnicę między pięknie wyglancowanymi pantoflami a tanią parą butów, która zużywa się bardzo szybko: stare obcasy, pozadzierana skóra, zniszczone podeszwy… Do kosza, ale już!
 • Spiczaste buty, które zadzierają nosa
  Są różne buty w szpic. Śliczny mały nosek w szpic nie ma nic wspólnego z dziobem, który się wygina, jakby chciał Cię ugryźć.
 • Imitacje motywów zwierzęcych z niższej półki
  Jeśli jesteś tak wielką jak ja fanką nadruków w zeberkę, cętki leoparda czy skórę węża, bądź bezkompromisowa, jeśli chodzi o jakość zwierzęcego motywu. Blogerka Balibulle używa nawet słowa „leo – perfekt”.
 • Kiepskie podróbki butów
  Oczywiście nie każdy może (lub nie każdy chce) sprawić sobie botki Derby od Isabel Marant czy Susan od Chloè, kozaki Pirate zaprojektowane przez Vivienne Westwood czy model Sélina od La Botte Gardiane, nie wspominając o rzemykowych sandałach Rondini. Istnieją ładne namiastki takiego obuwia, ale trzeba być wyczulonym na detale. I bez tandety, bardzo proszę! Twoje ciało natomiast ją odczuje! Portfel również ucierpi, gdy okaże się, że podrabiane sandałki nie wytrzymają nawet jednego lata.
3 Wpis - błędy spowodowane roztargnieniem2