Wpis Kobiecość jest przyjemna

Kobiecość jest przyjemna, Kobiety mają rację, że się nią bawią.

Gdy byłam małą dziewczynką, nieustannie prosiłam mamę i ciocię, które miały kolekcję butów typu „szpilki” o pożyczenie mi swoich butów, żebym mogła defilować w nich po alejkach w ogrodzie. Nie robiłam nic poza podziwianiem ich kształtu, ćwiczeniem chodzenia i opowiadaniem sobie ich historii. Każdy but był atrybutem kobiety silnej, aktywnej, dominującej, która znalazła swoje miejsce w życiu. Buty wyrażają upodobanie do uwodzenia, do podkreślenia indywidualności, do kobiecości. Obcasy to oznaka siły czy słabości? Obcas, długi i spiczasty, jest jak fallus… Chociaż nie lubię banałów, przyglądanie się im jest interesujące. Malutkie, niby drugorzędne, niosą mniej niepokoju niż sukienka. Ich rozmiar jest mniej ważny, możemy sobie pozwolić na więcej. To zabawne, jak bardzo buty zmieniają sylwetkę.
W płaskich czy na „szczudłach”? Uwieeeeeeelbiam buty na obcasach, ale jeszcze bardziej uwielbiam swobodę. Gdy noszę obcasy, moje ciało jest niestabilne i muszę się starać, aby zachować równowagę, dodatkowo się nad tym koncentrować. Gdy dodać do tego ból stóp, nie jestem już w stanie myśleć o niczym innym. Chyba lepiej, aby samo chodzenie nie angażowało tak bardzo moich szarych komórek? Hihihihi…..
Miłość od pierwszego wejrzenia w przypadku butów? Moje wybory są przemyślane ale….. bywam szalona. Okresy, gdy jestem bardziej niespokojna, sprzyjają zakupowemu szaleństwu, ale nawet wtedy dokonuję użytecznych wyborów. Nigdy nie jestem zaspokojona, szukam wciąż ideału. Oh……
Czym jest piękny but? To rezultat wiedzy i praktyki. Wyrazista linia wyczarowana rękoma znakomitego projektanta, materiały najwyższej jakości……
Paskudny plastik i wystające resztki kleju, nawet jeśli model jest sympatyczny, są niedopuszczalne dla takiej pasjonatki jak ja!
Istnieją szpilki, od których nie bolą stopy??? Nie ma wygodnych szpilek, są tylko kłamcy (lub mentaliści).
Bądź zmysłowa i sexy Wybór należy do Ciebie