Marka

"IlaStyleShop.com" – to sklep stworzony przez kobietę – artystkę, dla Kobiet które kochają piękno.

– „Stworzony z miłością i pasją w celu zaspokojenia wielu wyrafinowanych gustów i guścików. Z tego też powodu wszystkie sprzedawane w nim buty, butki i buciki zaprojektowałam osobiście. Są niepowtarzalne, oryginalne i tworzone z myślą o Was drogie Panie.”
– „Do bucików projektuję torebki i dobieram dodatki wkładając w to co robię całe serce i duszę. Mam nadzieję, że potrafię zaspokoić swoimi produktami Wasze gusta. Zapraszam na moją stronę i życzę pomyślnych zakupów!”

- Ila Czarnecka

Właścicielka sklepu, projektantka marki IlaCzarneckaStyle

Ila Czarnecka właścicielka sklepu

Co sprawia, że buty marki IlaCzarneckaStyle są wyjątkowe?

Autorskie kolekcje

Oryginalne wzornictwo

Limitowane serie

Wysokogatunkowe materiały

Maksymalna wygoda

Powstają w polskich manufakturach szewskich działających na naszym rynku od wielu lat

Uważam, że nam kobietom życie stawia bardzo wysokie wymagania.

Przez wiele lat pracowałam w korporacji. Po ciężkiej, wielogodzinnej pracy w eleganckich, nie zawsze wygodnych butach wracałam do domu z obolałymi stopami. Żeby im sprostać z uśmiechem na ustach - musimy czuć się dobrze w tym co mamy na sobie przez wiele godzin każdego dnia. Chodzi mi głównie o wygodne i eleganckie buciki, aby mieć zdrowe nogi i podkreślić styl własnego ubioru, ponieważ w dużej mierze właśnie to wpływa na nasze dobre samopoczucie, co przekłada się na relacje międzyludzkie i wyniki w pracy.

Te przemyślenia przyczyniły się do powstania nowej marki na rynku "Ila Czarnecka Style"

Stworzyłam i testowałam ją przez 3 kolejne lata we własnym butiku "Strefa kobiety" w Pruszkowie. Z dużą satysfakcją stwierdzam, że pomysł się sprawdził, a moje pierwsze klientki chodzą – jak twierdzą – już tylko w moich bucikach i odwiedzają butik regularnie.

Sklep internetowy i pokazanie tego co stworzyłam szerszej rzeszy kobiet

Skłoniło mnie to do wyjścia ze swoimi produktami na "szersze wody". Tak powstał nowy pomysł - sklep internetowy, dzięki któremu każda kobieta chcąca zmienić swój styl ubierania się, będzie miała szansę dotrzeć do moich produktów. Rozszerzając działalność i jednocześnie kompletując własne obuwie w pełne stylizacje - zaczęłam projektować torebki i dobierać różne dodatki, tworząc je kompletnymi.